Xandem

سیستم امنیتی قدرتمند بدون استفاده از دوربین

هر وقت صحبتی از سیستم های امنیتی منازل که این روزها ذهن اکثریت مردم را به خود مشغول کرده در میان باشد، راه حل نصب دوربین های امنیتی در اطراف منزل به عنوان استاندارد ترین روش شناخته می شود. اما این سیستم امنیتی آنقدرها هم قابل اعتماد نیست و به راحتی با جا به جا کردن و قطع دوربین از کار می افتد. به همین دلیل روش های امنیتی جدیدتری در حال گسترش هستند که می توانند با درصد خطای کمتری از حریم شخصی شما حفاظت کنند.

اگر دزدان به منزل شما حمله کنند و شما قصد داشته باشید به فیلم های دوربین های امنیتی خود برای شناسایی آنها اکتفا کنید، باید بدانید اولین کاری که دزدان در ورود به منزل شما انجام می دهند، خارج کردن دوربین های امنیتی ست که سیستم امنیتی شما را کاملاً از کار می اندازد.

http://megait.ir/wp-content/uploads/2015/11/3dfloorplan-tmd.png

به تازگی یک سیستم امنیتی جدید به نام Xandem ارایه شده که به دوربین های مدار بسته متکی نیست. Xandem در واقع سیستم امنیتی شما را نامرئی می کند و افرادی که وارد منزل می شوند متوجه نخواهند شد که شما از یک سیستم امنیتی استفاده می کنید. Xandem اساساً یک شبکه وایرلس حساس به حرکت است که می تواند ورود افراد مزاحم را به شما اطلاع دهد.

http://www.trademarkia.com/services/logo.ashx?sid=85101262

تمام کاری که کاربران برای راه اندازی این سیستم باید انجام دهند، وصل این شبکه به پریز برق است. با وصل شدن به برق، این سیستم در تمامی فضای خانه و بین تمامی وسایل پخش می شود تا شما را از تحت پوشش قرار گرفتن تمامی قسمت های منزل مطمئن کند. البته برای اطمینان از پوشش کامل و بدون نقص این سیستم، باید آن را به درستی تنظیم کرده باشید. تنها نقطه ضعف این سیستم امنیتی، عدم شناسایی و یا تهیه فیلم از افرادی ست که در منزل شما مرتکب جرم شده اند. اما اگر خواستار یک سیستم هستید که ورود افراد غریبه را به صورت نامرئی شناسایی کند، Xandem بهترین گزینه خواهد بود.

http://megait.ir/wp-content/uploads/2015/11/TMD-illustration-full1.png

متاسفانه هزینه راه اندازی این سیستم ارزان نیست و در کمترین حالت باید ۴۷۵ دلار بپردازید. این مبلغ برای یک سیستم ۱۰ نقطه ای در وب سایت Indiegogo در نظر گرفته شده و اگر به تعداد نقاط بیشتری نیاز داشته باشید، می توانید مدل ۱۵ نقطه ای را به مبلغ ۵۷۵ دلار خریداری کنید.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

یک دیدگاه

  1. Avatar for رضا روحی

    سلام
    خیلی جالب بود
    ممنون بخاطر اطلاعات مفیدتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code