Microsoft-Lumia 950

آغاز تحویل پرچم داران مایکروسافت

حدود یک هفته ی پیش مایکروسافت پیش فروش گوشی لومیا ۹۵۰ اکس ال خود را در فروشگاهش برای مشتریان آمریکایی فراهم کرد که در آن تاریخ تحویل، ۲۵ نوامبر قید شده بود. پس از تکمیل موجودی مایکروسافت برای این تاریخ، موجودی پیش فروش های بعدی هم به پایان رسید تا جایی که اکنون دیگر امکان پیش خرید این گوشی ها وجود ندارد. حال بالاخره گوشی های مایکروسافت کم کم به دست مشتریان می رسند.

اگرچه کم تر از چند ساعت تا روز مقرر برای تحویل گوشی های جدید مایکروسافت فاصله داریم، اما بسیاری از کسانی که اقدام به پیش خرید لومیا ۹۵۰ اکس ال کرده بودند گزارش داده اند که آن ها ایمیل ارسال لومیا ۹۵۰ اکس ال را از استور مایکروسافت دریافت کرده اند.

http://megait.ir/wp-content/uploads/2015/11/Lumia_950_Lumia_950_XL1.jpg

لومیا ۹۵۰ اکس ال که به سبب صفحه نمایش بزرگ تر و استفاده از سیستم خنک کننده ی مایع و چند تفاوت جزئی دیگر، محبوب تر از برادر کوچکش، یعنی لومیا ۹۵۰ است، خیلی زود به فروش رفت و کاربران و کارشناسان نیز آن را خیلی بیش تر از لومیا ۹۵۰ پسندیده اند. البته قیمت این گوشی نیز نسبت به لومیا ۹۵۰ بیش تر است و کسانی که خواهان آن هستند، باید مبلغ بیش تری را برای تصاحب یکی از این پرچمداران بپردازند. با این اوصاف باید حدود یک تا دو ماه دیگر شاهد حضور این گوشی ها در بازار ایران باشیم.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code