insider slow

بیلد ۱۰۵۸۶.۱۱ ویندوز ۱۰ موبایل برای اینسایدر های دسته ی Slow در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت به تازگی بیلد ۱۰۵۸۶.۱۱ ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدر های دسته ی fast منتشر کرده است. اما در حالی که به نظر می رسید کمی توجه مایکروسافت نسبت به اینسایدر های دسته ی Slow که تعداد آن ها بسیار کم تر از اینسایدر های فست است، کم شده، اما مایکروسافت شب گذشته این بیلد را برای این دسته از اینسایدر های منتشر کرد.

گفته شده بیلد ۱۰۵۸۶.۱۱ همان بیلد RTM ویندوز ۱۰ موبایل است که بر روی گوشی های لومیا ۹۵۰ و خواهر بزرگ تر آن نیز نصب شده است.

مایکروسافت در ابتدای برنامه ی ویندوز اینسایدر، اعلام کرد که اینسایدر ها می توانند بسته به انتخاب خود به یکی از اینسایدر های فست یا اسلو تبدیل شوند. اینسایدر های دسته ی فست، بیلد های جدید را بسیار زودتر از بقیه دریافت و تجربه می کنند و البته باید باگ های بزرگ و بعضا بسیار مشکل ساز را نیز تحمل کنند. اما در مقابل اینسایدر های دسته ی اسلو، بیلد ها را با کمی تاخیر دریافت خواهند کرد و البته ممکن است بیلد آن ها دارای مشکل و باگ های کم تری باشد.

اگر شما هم یکی از اینسایدر های دسته ی اسلو هستید، اکنون می توانید آخرین بیلد منتشر شده برای پیش نمایش فنی ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنید. البته باید به خاطر داشته باشید که جدید ترین بیلد ویندوز ۱۰ موبایل دارای قابلیت جدیدی نیست، اما چند بهبود و رفع مشکل را نسبت به بیلد پیشین در خود جای داده است. همچنین عملکرد این بیلد در بیش تر گوشی ها نیز بسیار بهبود یافته است و تجربه ی لذت بخشی را برای کاربر رقم می زند. هر چند هنوز هم این بیلد رسمی نیست، بنابراین وجود باگ و مشکل در آن محتمل است.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code