Lumia

زمان آپدیت لومیا ها به ویندوز ۱۰ در لهستان اعلام شد

ویندوز ۱۰ موبایل طی هفته‌های آینده با آغاز فروش لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال و لومیا ۵۵۰ به طور رسمی عرضه خواهد شد. اما بسیاری از دارندگان لومیاهای قدیمی نیز می‌خواهند از زمان دقیق دریافت بروزرسانی این نسخه از ویندوز اطلاع پیدا کنند. به تازگی لیست زمانبندی این بروزرسانی فاش شده که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

۹۳۰-۷۵۰x594

شایعات گذشته خبر از عرضه‌ی بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیاهای قدیمی در ماه آذر (دسامبر) می‌دادند اما از زمان دقیق ارائه‌ی این بروزرسانی اطلاعاتی در دست نبود. اما اطلاعات جدید فاش شده توسط اپراتور اورنج لهستان زمان‌ دقیق بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل را طی دو مرحله، نشان می‌دهند.

اولین مرحله بروزرسانی در تاریخ ۲۳ آذر آغاز شده و شامل لومیا ۶۳۰، ۶۳۵، ۶۴۰، ۷۳۵ و ۸۳۰ خواهد بود. اما مرحله دوم بسیار دیرتر و در تاریخ ۱۲ بهمن ماه آغاز می‌شود. در این تاریخ ویندوز ۱۰ موبایل راه خود را به گوشی‌های لومیا ۵۲۰، ۵۳۲، ۶۲۵، ۷۲۰، ۸۲۰، ۹۲۰، ۹۲۵، ۹۳۰، ۱۰۲۰ و ۱۳۲۰ باز خواهد کرد.

البته ذکر این نکته ضروری است که نبود لومیا ۱۵۲۰ به دلیل آن است که این گوشی بصورت آنلاک در لهستان به فروش می‌رسد و دریافت بروزرسانی‌های آن ارتباطی به اپراتورها ندارد.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code