cortana

همگام شدن کرتانا و LinkedIn

مایکروسافت اعلام کرده است که کرتانا قابلیت همگام سازی با یکی از بزرگ ترین شبکه های حرفه ای اجتماعی یعنی لینکداین را اضافه کرده است. این قابلیت امروز برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت و با استفاده از آن می توانید اطلاعات افرادی که می خواهید با آن ها ملاقات کنید را در محیط کرتانا مشاهده کنید. با مگا آی تی همراه باشید.

برای این که از این قابلیت جدید کرتانا در ویندوز ۱۰ استفاده کنید، به قسمت ‘Connected Accounts’ در Note book کرتانا بروید. کرتانا می تواند قرار ملاقات های شما را در لینکداین با استفاده از برنامه ی Mail and Calendar یاد آوری کند که بسیار کاربردی خواهد بود.

برای کسانی که از برنامه ی Mail and Calendar استفاده می کنند، کرتانا می تواند یک قدم فرا تر رود و اطلاعات کاملی در مورد افرادی که با آن ها ملاقات خواهید داشت به شما ارائه دهد. این اطلاعات شامل یک تصویر، سمت شغلی و شرکت آن فرد به همراه یک لینک مستقیم به پروفایل آنلاین ها می شود.

linkedin-2_story

در حال حاضر مایکروسافت در حال همگام کردن نرم افزار های کاربردی توسعه دهندگان مختلف با کرتانا است. آخرین قابلیت کرتانا نیز برای صاحبان مشاغل و کسب و کار ها بسیار مفید خواهد بود. با این قابلیت، کرتانا یک قدم جلو تر از سایر رقبا خواهد افتاد. پیش از این قابلیتی مشابه این عملکرد را تنها در برنامه ی Outlook که آن هم محصول مایکروسافت بود می توانستیم مشاهده کنیم.

ندا مقدم

درباره ی ندا مقدم

ندا مقدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code