اطلاعیه
اطلاعیه

شروع آموزش های برنامه نویسی

بالاخره به قولی که داده بودیم عمل کردیم و آموزش های خود را بر روی سایت قرار خواهیم داد .
برنامه نویسی دارای وسعت بسیار زیادی بوده و در حیطه های بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرد . از دستگاه هایی که روز مره با آن ها سر و کار دارید یا می بینید تا صفحات سایت ها تماما شامل قسمت هایی برنامه نویسی شده هستند . گاهی کمتر به چشم می آیند و گاهی نمود بیشتری دارند . در هر حال عضو جدا نشدنی از زندگی امروزه ی بشر شده و ندانستن چند زبان برنامه نویسی در این دوران مخصوصا برای دانش جویان و نسل جوان و نوجوان این مهم ضروری جلوه می کند .
وبگاه خبری آموزشی مگا آی تی با توجه به گستردگی دنیای برنامه نویسی و بخش های موجود در آن و همچنین با تحقیق و نظر سنجی بر علاقه ی اقشار مختلف جامعه برای یاد گیری کدام بخش از این دنیای گسترده بر آن شده است تا آموزش های خود با دو بخش برنامه نویسی تحت وب و برنامه نویسی پایه سیستم آغاز کند .


برای این منظور در بخش برنامه نویسی تحت وب ابتدا از زبان محبوب HTML که پایه و اساس برنامه نویسی تحت وب است کار خود را شروع می کنیم . برای این آموزش آخرین استاندارد حال حاضر در HTML یعنی HTML5 را اتنتخاب نموده ایم .
برای آموزش برنامه نویسی های دیگر چه تحت سیستم عامل های مختلفی چون windows و Linux و چه برای دستگاه های مختلف همچون موبایل ها تبلت ها و سخت افزار های صنعتی ما یکی از قوی ترین و پایه ای ترین زبان های برنامه نویسی را در نظر گرفته ایم که حتما باید به آن آشنایی کافی را داشته باشید تا بتوانید به زبان های دیگر و روز دنیا تسلط پیدا کنید . ما برای این مهم زبان برنامه نویسی ++C (سی پلاس پلاس )را در دو سطح مقدماتی و پیشرفته آموزش خواهیم داد .


لازم به دکر است نرم افزار هایی که برای این یاد گیری این زبان ها نیاز دارید را می توانید همین وبگاه دانلود نمایید . ما نرم افزار هایی ساده و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم .
بی شک نظرات و همراهی شما عزیزان با ما باعث دلگرمی و پیشرفت روز افزون این وبگاه و هدمت رسانی بهتر برای شما خواهد شد .

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code