change
change

تغییر در محتوای سایت

سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزانی که از شروع کار سایت تا به این لحظه همراه ما بودند.

پایگاه مگا آی تی از ابتدا با هدف آموزش زبان های گوناگون برنامه نویسی برای پلتفرم های مختلف به وجود آمد .

با توجه به تازه تاسیس بودن این پایگاه و نداشتن هیچگونه رنک و امتیازی در فضای مجازی و همچنین ناشناخته بودن سایت برای موتور های جست و جو که مهمترین رکن پیشرفت این چنین سایت هاییست تصمیم بر آن شد تا پیش از شروع به کار تخصصی سایت در قسمت آموزشی ، برای رسیدن به امتیازات نسبتا مورد قبول و معرفی شدن به موتور های جست و جو نظیر گوگل این پایگاه در حالت خبری کار خود را در حوزه ی آی تی و مطالب مرتبط با مطالب آموزشی آینده شروع کند .

 

Change Site
Change Site

 

حال با در نظر گرفتن این مطلب که سایت به وضعیت قابل قبول برای شروع فعالیت اصلی خود رسیده است این نوید را به تمام بازدید کنندگان محترم و علاقه مندان به برنامه نویسی می دهد به زودی مطالب آموزشی به سایت اضافه خواهد شد.

در حال حاضر برنامه نویسی برای تلفن های همراه طرفداران بسیاری پیدا کرده است بنا بر این سعی ما بر این است بتوانیم پاسخ گوی نیاز های علاقه مندان به برنامه نویسی های تحت این پلتفرم ها باشیم . البته علاقه مندان به برنامه نویسی دسکتاپ و وب را نیز از یاد نخواهیم برد و با لطف خدای متعال تمام تلاش خودرا برای رضایت بازدید کنندگان محترم به کار خواهیم بست .

لازم به ذکر است که به جز برنامه نویسی نرم افزار گریزی به برنامه نویسی سخت افزار مانند برنامه نویسی ربات نیز خواهیم پرداخت .

لطفا با نظرات سازنده و انتقادات مهربانانه ی خود ما را در رسیدن به این هدف یاری فرمایید .

بزودی با آموزش های وعده داده شده در خدمت شما خواهیم بود

 با سپاس فراوان مدیریت پایگاه خبری آموزشی مگا آی تی

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code