nokia lumia denim
nokia lumia denim

آپدیت لومیا دنیم در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت اعلام کرد آپدیت لومیا دنیم در چین را برای تعداد زیادی دستگاه ویندوز فونی در دسترس قرار داده و کاربران می توانند آپدیت لومیا دنیم را انجام دهند.

این آپدیت برای گوشی های لومیا ۵۲۰، لومیا ۵۲۵، لومیا ۵۲۶ (مخصوص اپراتور خاص)، لومیا ۶۲۵، لومیا ۷۲۰ و ۷۲۰T و لومیا ۱۳۲۰ در دسترس قرار گرفته است.

اگر شما پیام به روز رسانی را مشاهده نکردید و یا گوشی شما جزو مدل های ذکر شده نبود، می توانید به صورت دستی برای آپدیت جدید بررسی کنید. برای این کار به Settings بروید، سپس بر روی Phone Update و نهایتا Check for updates تپ کنید.

اگر شما با این آپدیت آشنایی ندارید باید بگوییم که با این آپدیت امکان صدا زدن کرتانا با کلمه ی Hey Cortana برای برخی گوشی ها فعال می شود. همچنین امکانات ویژه ی لومیا کمرا، گروه بندی کاشی های زنده، اضافه شدن پروتکل L2TP به بخش VPN و … از دیگر ویژگی های این آپدیت است. البته این ویژگی ها ممکن است با گوشی های مختلف (بسته به سخت افزار و امکانات مختلف) کمی متفاوت باشد.

به این دو نکته توجه داشته باشید.

ممکن است آپدیت دنیم در حال حاضر برای گوشی شما و یا رام متعلق به گوشی شما در دسترس نباشد اما جای نگرانی نیست با توجه به گزارشات رسیده این آپدیت به سرعت در حال انتشار برای گوشی ها و رام های مختلف است.

این آپدیت برای کسانی که به عنوان دولوپر می باشند در دسترس قرار نگرفته است . دوستانی که به عنوان دولوپر ویندوز فون ثبت نام کرده اند قبلا بیشتر امکانات آپدیت دنیم را دریافت کرده اند و به زودی آپدیت کوچکی برای تکمیل آن چیزی که در اختیار این عزیزان هست منتشر خواهد شد.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code