Windows10
Windows10

خوشبینی اینتل در خصوص ویندوز ۱۰

رنه جیمز رئیس هیئت مدیره‌ی اینتل، در کنفرانس Credit Suisse Technology اعلام کرد که او در خصوص آنچهمایکروسافت در مورد ویندوز ۱۰ انجام می‌دهد “بسیار مشتاق و خوش‌بین” است.

وی مایکروسافت را بخاطر واکنش و پاسخگویی فوق‌العاده در برابر خواسته‌ی مشتریان ستایش کرده و معتقد است هم‌اکنون ۶۰۰ میلیون PC در حال کهنه شدن هستند و نیاز به ارتقا دارند. او معتقد است که یک ارتقا جدید در سیستم‌عامل می‌تواند چرخه‌ی نوسازی سیستم‌ها را به اجرا بگذارد.

زمانی که یک اکوسیستم اقتصاد کلان سالم را بنگریم، اگر پایه‌ی سیستمی رو به کهنگی بگذارد لازم است سیستم‌عامل جدیدی به کار گرفته شود. سیستم‌های PC فوق‌العاده هستند و هم‌اکنون در سطوح قیمتی جدیدی قرار گرفته‌اند. این مجموعه در حقیقت به نوعی همان طوفان کاملی است که در ترکیب با سیستم‌عامل جدید باید منتظرش باشیم؛ و معمولا سیستم‌عامل است که چرخه‌ی نوسازی را به جلو هدایت می‌کند.

ویندوز ۱۰ یک بروزرسانی مهم از سوی مایکروسافت محسوب می‌شود. این شرکت پلتفرم موبایل و PC خود را ترکیب کرده و سیستم‌عامل خود را به نحوی پایه‌ریزی نموده که بر روی تمام دستگاه‌ها از گوشی‌های ۴ اینچی تا صفحه‌های غول‌پیکر را پوشش دهد.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code