samsung galaxy s6
samsung galaxy s6

گلکسی S6 اج در راه !!!

مدتی قبل شنیده شد که سامسونگ فرآیند طراحی پرچمدار آینده سری گلکسی S خود را تحت نام رمز “پروژه صفر” آغاز کرده است. مدتی بعد نیز خبر رسید که پرچمدار آینده سامسونگ چون گلکسی نوت Edge دارای صفحه نمایشی انحنادار خواهد بود با این تفاوت که در این مدل، انحنا در دو سمت صفحه نمایش اعمال خواهد شد.

امروز وبسایت سام‌موبایل علاوه بر تأیید نام پرچمدار بعدی سامسونگ خبری در تأیید انحنادار بودن این اسمارت فون نیز نقل کرده است. به گفته این وبسایت پرچمدار بعدی سامسونگ با نام “گلکسی S6” معرفی می‌شود و علاوه بر مدل اصلی، مدلی نیز با نام “گلکسی S6 اج” تولید خواهد شد (نام گلگسی S6 اج ممکن است تغییر کند.)

سام‌موبایل می‌گوید که ورژن دوم مانند گلکسی نوت اج دارای انحنا خواهد بود، با این حال مشخص نکرده که این انحنا در دو سمت وجود خواهد داشت یا تنها در یک سمت.

پیش‌تر گفته شده بود که گلکسی S6 دارای رزولوشن ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل، دوربین جلوی ۵ مگاپیکسل، دوربین عقب ۱۶ یا ۲۰ مگاپیکسل، پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۱۰ و سامسونگ اگزینوس ۷۴۲۰ خواهد بود. همچنین می‌توان از همین حالا حضور چشمگیر فلز را نیز در پرچمدار آینده سامسونگ متصور بود.

البته با توجه به برنامه کوالکام برای تحویل اسنپ‌دراگون ۸۱۰ در شش‌ماهه نخست سال، وجود این چیپست برای پرچمداران سه‌ماهه اول با اندکی شک و تردید همراه شده. منابع خبری نیز معرفی گلکسی S6 را در سه‌ماهه اول ۲۰۱۵ پیشبینی کرده اند.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code