belfiore-cortana
belfiore-cortana

لاک اسکرین متحرک به زودی عرضه می شود.

جو بلفیوره  ، بر روی توییر خود ، از تغییرات در ویندوزفون و نرم افزار های اصلی ان و همچنین عرضه لاک اسکرین متحرک گفته است!

یکی از مواردی که اعلام شده بود به ویندوز فون ۸٫۱ اضافه می شود پوسته های متحرک و جذابی است که قرار است به لاک اسکرین اضافه شود و جذابیتی دو چندان به صفحه قفل شما اضافه شود.  و در تصویر زیر می بینید.

اما بعد از مدتی ، بلفیوره عنوان کرده بود که وجود این قابلیت در ویندوزفون ۸٫۱ قابل مشخص نیست و زمان ان معلوم نیست !

HorribleZealousBoa

اما امروز مدیر بخش ویندوزفون شرکت مایکروسافت بیان کرده است: این نر م افزار ، فعلا در نسخه بتا است و ان را برای رم های یک گیگ و بالاتر ازمایش کرده اند و در حال تکمیل این برنامه هستند

همچنین او گفته است :ممکن است این نرم افزار برای رم ۵۱۲ فعلا دردسترس قرار نگیرد و او دلیل این اتفاق را این میداند که میخواهند این برنامه با سرعت خوبی بر روی گوشی ها اجرا شود و این برای گوشی هایی با حافظه کمتر ،نیازمند زمان است.

جو بلفیوره مدیر بخش ویندوزفون مایکروسافت ، از اپدیت جدید برخی نرم افزارهای شبکه اجتماعی مانند فیس بوک و اسکایپ سخن به میان اورده است و از تعامل بیشتر با فیس بوک گفته است تا بتوانند مشکلات این نرم افزار را کمتر کنند!

او قول داده است که این دو نرم افزار برای ویندوزفون بهبود قابل توجهی پیداکنند و رضایت کاربران را جلب کنند

از خبر های خوب دیگری که بلفیوره به ان اشاره کرد می توان ، اپدیت ها و تغییرات در عملکرد نرم افزارهای فعلی ویندوزفون باشد. طبق گفته او قرار است موزیک پلیر ان ها تغییرات خوبی کند .

او عنوان کرد: سیستم عامل ویندوزفون ، سیستم عامل جدیدی است و کاربران بیشتر از ویندوز۸ استفاده کرده اند و توسعه دهندگان برای اولین بار با ویندوز۸٫۱ رو به رو شده اند ، پس باید صبر کرد تا توسعه دهندگان به طور کامل با ان اشنا شوند تا نرم افزارهای همگانی خوبی برای ان ساخته شود

همچنین در اخر ، بلفیوره ، خبر ورود دو نرم افزار جدید و کاربردی به دنیای ویندوزفون را داد و اینکه تیم ویندوزفون در حال طراحی و تکمیل ان ها هستند ! و تیم ویندوزفون درحال کار برروی مشکلات هستند تا این سیستم عامل به جهانی شدن نزدیک تر شود

منبع : وینفون

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code