nokia lumia denim
nokia lumia denim

آپدیت‌های جدید مایکروسافت برای دستگاه‌های ویندوزفونی

کسانی که به عنوان توسعه دهنده در وبسایت مایکروسافت ثبت نام کرده‌اند، باید اخیرا آپدیت جدید ویندوزفون ۸٫۱ با شماره بیلد ۴۲۰۳٫۳۰۶ را دریافت کرده باشند.
کاربرانی که این آپدیت را دریافت می‌کنند در کاشی Battery Saver بهبودهایی را مشاهده خواهند کرد. این کاشی پس از آپدیت به یک کاشی زنده تبدیل و درصد باقی مانده از باتری را تا لحظه آخر به نمایش می‌گذارد. همچنین می‌توان Battery Saver را به تنظیمات Quick Action اضافه کرد.

در عین حال با این آپدیت، تمامی جزئیات مربوط به تماس در تماس‌گیر نمایش داده می‌شود و آپدیت ویندوزفون نیز قابل زمان‌بندی خواهد بود.

دیروز همچنین خبرهایی از انتشار زودهنگام آپدیت Lumia Denim شنیده شد. گفته شده که این آپدیت در همین ماه برای لومیاهای ۹۳۰، ۸۳۰ و ۱۵۲۰ منتشر می‌شود. بزرگ‌ترین تغییر این آپدیت دریافت نرم افزار “دوربین لومیا” است که قابلیت‌هایی چون ضبط ویدیو در حالت ۴K، Auto HDR و Moment Capture را به این دستگاه‌ها اضافه می‌کند.

البته تمامی اسمارت فون هایی که این آپدیت را دریافت می‌کنند قادر به استفاده از همه این ویژگی‌ها نخواهند بود. به عنوان مثال لومیا ۸۳۰ اگرچه این آپدیت را دریافت می‌کند، اما قادر به ضبط ویدیوهای ۴K نخواهد بود.

مایکروسافت اعلام کرده که کاربران در کنار لومیا Denim آپدیت شماره ۱ ویندوزفون ۸٫۱ را نیز دریافت می‌کنند. با این آپدیت فراخوانی کرتانا با گفتن Hey, Cortana آسان می‌شود و دوربین در میان ثبت تصاویر، سرعت عمل بیشتری دارد. کیفیت تصویربرداری نیز در حالت نور کم با این آپدیت ارتقا پیدا می‌کند.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code