littlebigbike
littlebigbike

ویدئو : رشد دوچرخه‌ی LittleBig Bike همگام با رشد کودک شما

با بزرگ شدن کودکان، والدین مجبورند دوچرخه‌های بزرگ‌تری برایشان تهیه کنند و این روند می‌تواند برای برخی هزینه‌بردار باشد، از این رو یک کارآفرین ایرلندی با نام سیمون ایوانز، محصول جایگزینی را طراحی نمود. دوچرخه‌یLittleBig Bike او می‌تواند از یک دوچرخه‌ی تمرینی کوچک به یک دوچرخه‌ی بزرگ و سپس به یک موتور پدالی تبدیل شود.

LittleBig کار خود را به عنوان یک دوچرخه‌ی تمرینی کوچک با فریم ۱۲ اینچی آغاز می‌کند. این دوچرخه مجهز به ترمزهای رینگ جلو و عقب بوده اما سیستم هدایت ندارد.

littlebigbike
littlebigbike

با این حال، با بزرگ شدن کودک قسمت خمیده‌ی فریم آلومینیومی دوچرخه برداشته می‌شود، پشت و رو شده و دوباره متصل می‌شود. این قسمت اکنون رو به بیرون خمیدگی دارد و علاوه بر این قسمت طولانی‌تر زین دوچرخه اکنون به بخش جلو انتقال داده می‌شود. در نتیجه ۱۰۰ میلی‌متر به ارتفاع صندلی و ۵۰ میلی‌متر به فاصله‌ی زین تا دسته فرمان افزوده خواهد شد.

هنگامی که فرزند شما آماده‌ی تمرین پدال‌زنی شد، یک واحد پدال مجزا به انتهای زین نصب می‌شود و همچنین مجهز به یک چرخ‌دنده نیز خواهد شد. LittleBig به این ترتیب به یک موتور پدالی۱۶ اینچی تبدیل می‌شود.

littlebigbike
littlebigbike

بنا به اعلام ایوانز، یکی از این دوچرخه‌های می‌تواند برای مدت پنج سال نیازهای کودکان دو تا هفت سال را برطرف نماید. گروه وی اکنون در حال دریافت پیش‌سفارش‌ها بوده و قرار است دوچرخه‌های LittleBig از بیست و نهم ماه نوامبر به مشتریان عرضه شود. این دوچرخه در سه رنگ و با قیمت ۱۹۵ یورو ارائه خواهد شد، در حالی که واحد پدال آن دارای قیمت اضافی ۴۵ یورو می‌باشد.

ویدئوی زیر ساختار سه مرحله‌ای این دوچرخه را نشان می‌دهد.

دانلود کلیپ

منبع :بهترین ها در زمین

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code