Microsoft Lumia
Microsoft Lumia

میکروسافت لومیا به جای نوکیا لومیا

پس از گذشت حدود یک سال از اعلام خرید نوکیا توسط مایکروسافت، این شرکت رسما اعلام کرد که برند نوکیا را به برند جدیدی تغییر خواهد داد. در مطلبی که امروز در وبسایت نوکیا منتشر شده، مایکروسافت اعلام داشته که از این پس اسمارت فون ها و دستگاه‌های تولیدی نوکیا و مایکروسافت با نام Microsoft Lumia به بازار وارد می‌شوند.

برند جدید مایکروسافت بر روی اسمارت فون های آینده این شرکت درج خواهد شد. در تصویر قرار داده شده در مطلب مایکروسافت نام “مایکروسافت” و علامت ویندوز همیشگی و معروف این شرکت دیده می‌شود.

مایکروسافت از انتشار “زودهنگام” نخستین اسمارت فون لومیا با برند جدید خبر داده و در ادامه تأکید کرده که این تغییر برند به معنای پایان یا تحت تأثیر قرار دادن پشتیبانی از دستگاه‌های نوکیای کنونی نخواهد بود.

greenimage3

پیش‌بینی می‌شود مایکروسافت برای معرفی نخستین محصول تحت برند جدید، اسمارت فونی بالارده و با کیفیت را معرفی کند. اگرچه از این پس از نام نوکیا در اسمارت فون های تولیدی مایکروسافت استفاده نمی‌شود، اما اسمارت فون های پایین رده چون نوکیا ۱۳۰ همچنان با برند نوکیا ارائه می‌شوند.

نوکیا کماکان به عنوان یکی از برندهای مشهور صنعت اسمارت فون در کشورهای مختلف دنیا شناخته می‌شود و بعید به نظر می‌رسد مایکروسافت به شکل کامل این برند را کنار بگذارد.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code