Samsung-logo-on-backplate
Samsung-logo-on-backplate

سامسونگ تبلت تاشدنی به بازار خواهد فرستاد

سال‌های طولانی است که دوست‌داران تکنولوژی در انتظار ورود صفحه نمایش‌های قابل انعطاف، تاشدنی و خمشی منتظر نشسته اند. به این افراد وعده داده شده که این صفحه نمایش‌ها درهای نوینی را پیش روی صنعت موبایل سازی باز می‌کنند. حتی گه‌گاه نمونه‌هایی اولیه نیز دیده شده، اما در دنیای واقعی تنها دو مدل گلکسی راند و ال‌جی جی فلکس موفق شده‌اند تا حدی به این وعده‌ها جامه عمل بپوشانند.

اما حالا خبرهای خوبی از کره به گوش می‌رسد که در صورت صحت، سامسونگ را یک پله دیگر بالاتر از رقبا خواهد برد. منابع خبری کره ای به سایت Android Authority خبر داده‌اند که سامسونگ در حال کار بر روی یک تبلت ۸ تا ۹ اینچی OLED فول اچ دی است که می‌تواند تا دو بار تا بخورد و خود را به اندازه یک اسمارت فون معمولی برساند.افراد مطلع حتی گفته‌اند که نمونه اولیه آن نیز در سامسونگ ساخته شده و این شرکت در حال بالا و پایین کردن شرایط برای ورود به مراحل تولید آن است. حتی اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ممکن است در اوایل ۲۰۱۵ چشممان به جمال این دردانه تاشدنی روشن شود!

 البته در صورت صحت داشتن این خبر نیز قیمت چنین تبلتی سر به فلک خواهد کشید و ممکن است مانند گلکسی راند تنها چند بازار محدود چون کره جنوبی به عنوان هدف فروش سامسونگ انتخاب شود. موضوع دیگر اینجاست که سیستم عامل چنین تبلتی چه خواهد بود؟ تایزن یا اندروید و اگر به عنوان مثال اندروید، سامسونگ چگونه این سیستم عامل را اختصاصی خواهد کرد؟ این سؤالات از امروز شروع به چرخش در وب خواهند کرد…

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code