Skype
Skype

ویژگی نقاشی در اسکایپ برای ویندوزفون اضافه شد

مایکروسافت با یک ویژگی جدید اسکایپ نسخه ویندوزفون را بروزرسانی کرده است. طراحی یا نقاشی در این اپلیکیشن به کاربران دستگاه‌های ویندوزفون اجازه می‌دهد بر روی یک بوم نقاشی بکشند، جوهر به عکس‌ها اضافه کنند یا در کنار نقشه‌ها حاشیه نویسی کنند و نتایج را به مخاطبین خود در اسکایپ ارسال کنند.

در حالی که دیگر اپلیکیشن‌های پیام رسان رقیب هم‌اکنون از ویژگی نقاشی یا طراحی پشتیبانی می‌کنند، به نظر اضافه کردن این ویژگی توسط مایکروسافت تنها بر روی کلاینت ویندوزفون عجیب است. این کمپانی هیچ صحبتی از پشتیبانی طراحی یا نقاشی در نسخه‌های اندروید، iOS، ویندوز و مک نکرده است اما احتمال عرضه آن در سایر پلتفرم‌ها از سوی مایکروسافت بسیار بالاست.

بهبود دیگری که در اسکایپ نسخه ویندوزفون با این بروزرسانی انجام شده، پشتیبانی از صفحه نمایش HD، سرعت بیشتر اپلیکیشن و توانایی ورود خودکار به برنامه با استفاده از حساب کاربری مایکروسافت است. شاید مایکروسافت با ارائه عملکرد‌های بهتر در اسکایپ نسخه ویندوز فون می‌خواهد فقدان اینطور ویژگی‌ها در iOS و اندروید را نسبت به پلتفرم‌ خود به رخ بکشد و به نوعی انتقام بگیرد.

جالب است که در ماه فوریه مایکروسافت توانایی ویدیو چت را به نسخه‌های مک، آیفون و اندروید اسکایپ اضافه کرد در حالی که برای انتشار این ویژگی در ویندوزفون تا ماه سپتامبر صبر کرد. این تغییر امروز می‌تواند برخی نگرانی‌های دارندگان ابزار‌های ویندوزفون را از بین ببرد. همچنین این ویژگی جدید می‌تواند تغییری خوشایند برای کسانی باشد که از پلتفرم ویندوزفون استفاده می‌کنند.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code