آپدیت 8.1
آپدیت 8.1

نسخه پیش نمایش ویندوزفون ۸٫۱ برای عموم دولوپرها (توسعه دهندگان) در دسترس قرار گرفت.

نسخه پیش نمایش ویندوزفون ۸٫۱ برای عموم توسعه دهندگان در دسترس قرار گرفت.

Windows-Phone-8

طراحی توسط جناب boloukifar

اول از همه چیز برای آپدیت، گوشی خود را باید دولوپر آنلاک کنید. برای این کار آموزش آخر متن را انجام دهید.

پس از اینکه مطمئن شدید گوشی خود را دولوپر آنلاک کرده اید،گوشی را با وای فای به اینترنت وصل کنید و به قسمت تنظیمات (Setting) بروید، در اینجا به دنبال بخش phone update بگردید و روی آن تپ کنید. و در پنجره باز شده روی گزینه check for updates تپ کنید تا جست و جو را آغاز کند. اگر پیغام  we are currently unable to check for updates نشان داده شد، دوباره امتحان کنید، اگر پیغام این را داد که گوشی شما آپدیت هست یعنی یا شما بصورت صحیح دولوپر نشده اید یا اینکه فعلا برای شما در دسترس نیست، پس بعدا دوباره امتحان کنید. ولی اگر آپدیت جدیدی پیدا شد، ادامه دهید.

یک بار گوشی آپدیت کم حجمی دریافت میکند و از شما می خواهد که نصب کنید، در اینجا روی install تپ کنید تا نصب آغاز شود. پس از نصب گوشی ری استارت می شود و چرخ دنده معروف ویندوزفون نمایش داده می شود. این قسمت چند دقیقه ای زمان می برد پس صبور باشید.

پس از پایان گوشی روشن می شود. شما باید برای بار دوم وارد بخش phone update شوید و دوباره روی check for updates تپ کنید تا جست و جوی آغاز شود. آپدیت اصلی ویندوزفون ۸٫۱ در این قسمت است (اولی یه پیش آپدیت بود). وقتی آپدیت پیدا شد، دوباره مراحل بالا را طی کنید تا آپدیت تکمیل شود. این آپدیت حجیم است پس شکیبا باشد. اگر وسط دانلود قطع شد، دوباره شروع دانلود را بزنید تا از جایی که مانده دانلود را ادامه دهد.

برای مشاهده ی نحوه ی ایجاد اکانت دولوپر برای دریافت آپدیت های ویندوز فون این مطلب را بخواند.

 

منبع: وینفون

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code