microsoft
microsoft

مایکروسافت در ۳۰ سپتامبر کنفرانس خبری ویندوز ۹ را برگزار می‌کند

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای معرفی نسل بعدی ویندوزهای خود در ماه آینده و طی یک کنفرانس خبری است. منابع مطلع به وب‌سایت The Verge خبر داده‌اند که این غول نرم‌افزارسازی در حال انجام برنامه‌ریزی‌هایی جهت برگزاری این کنفرانس در روز ۳۰ سپتامبر است تا جزئیات تغییرات صورت‌گرفته در ویندوز ۹ با نام رمز Threshold را برای رسانه‌ها تشریح کند.


این تاریخ ممکن است تغییر کند، اما منابع خبر داده‌اند که این ویندوز در حال حاضر مراحل توسعه خود را سپری می‌کند و مایکروسافت قصد دارد نسخه ای پیش‌نمایش از آن را برای توسعه‌دهندگان در روز ۳۰ سپتامبر یا اندکی پس از آن رونمایی کند.

این تاریخ، با تاریخی که پیش‌تر وب‌سایت ZDNet برای انتشار نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۹ در اواخر سپتامبر و یا اوایل اکتبر اعلام کرده بود، مطابقت دارد.

گفته‌شده که نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۹ دارای استارت منوی جدید، دسکتاپ های مجازی و حذف Charms Bar همراه خواهد بود. همچنین توسعه‌دهندگان ممکن است در یک حرکت غافلگیرکننده با دستیار صوتی کرتانای مایکروسافت که گفته شده در ویندوز ۹ حضور خواهد داشت، روبرو شوند.

همچنین این کنفرانس فرصت خوبی خواهد بود تا مایکروسافت درمورد تصمیم خود مبنی بر ارائه یک پلتفرم ویندوزی یکسان از ویندوزهای RT، فون و پی‌سی توضیحاتی را برای خبرنگاران ارائه کند.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code