asus zenfone
asus zenfone

تولید نسل دوم ZenFone ایسوس

ایسوس با معرفی سری اسمارت فون های ZenFone در CES امسال قدم بزرگی در بازار دستگاه‌های موبایل برداشت. ایسوس برنامه‌ریزی‌هایی را برای فروش ۵ میلیون عددی آن تا قبل از سال ۲۰۱۵ انجام داده است. سخت‌افزار مناسب به همراه قیمت مناسب‌تر و همچنین بازخورد خوبی که این محصول در میان بازارها داشته، امیدهای این شرکت را برای چنین فروشی، افزایش داده است. 


پس با وجود چنین موفقیتی عجیب نیست که ایسوس بر روی نسل دوم از سری های ZenFone متمرکز شود. به گزارش Focus Taiwan جری شین رییس ایسوس در کنفرانسی برای سرمایه‌گذاران این شرکت جزئیاتی را از ساخت نسل دوم این اسمارت فون ها بیان کرده است. طراحی شاسی جدید، قابلیت‌های بهتر دوربین، حافظه بیشتر و عمر باتری بالاتر از ویژگی‌هایی است که آقای شین بر روی آنها دست گذاشته است.


ایسوس هدف‌گذاری فروش را بر روی فروشی ۷٫۵ میلیون عددی از اسمارت فون های خود در سال ۲۰۱۴ گذاشته است. این شرکت در سه‌ماهه دوم سال مالی، فروشی ۱ میلیون عددی داشته است که با تهمیداتی که اندیشیده شده، فروشی ۲٫۶ میلیون عددی برای سه‌ماهه سوم در انتظار خواهد بود.

اسمارت فون ZenFone اصلی‌ترین بخش فروش این شرکت را تشکیل می‌دهد که با قیمتی ۹۹ دلاری و فعلا در تنها ۱۱ کشور جهان فروش خود را تجربه می‌کند. طبق گفته شین ZenFone 2 ممکن است در ژانویه ۲۰۱۵ رونمایی شود.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code