Lumia_1520_update_Cyan
Lumia_1520_update_Cyan

لومیا ۱۵۲۰ در هند و فنلاند نیز در حال گرفتن لومیا Cyan

آپدیت ساین در حال عرضه برای مدل های مختلفی از لومیا میباشد و همه ما میدانیم که ارائه این آپدیت روند بسیار کندی دارد اما با این حال  ما باز هم منتظر ارائه آن میمانیم .

 برخی از دوستان در هند و فنلاند که دارای لومیا ۱۵۲۰ هستند، درحال رفتن به یک روز خوب میباشند، چون خبرها حاکی از آن است افرادی که لومیا ۱۵۲۰ با رام هند و فنلاند دارند این آپدیت بحث برانگیز را دریافت کرده اند.
به روز رسانی لومیا ساین در حال هدف قرار دادن این مناطق برای ارائه شدن است که با آن ویندوزفون ۸ به ۸٫۱ ارتقاء پیدا میکند.ما گزارشات  انگشت شماری از ارائه آپدیت سیان برای لومیا ۱۵۲۰ در این مناطق دریافت کرده ایم.این آپدیت هنوز درجدول سایت نوکیا در حالت “UnderTesting” برای لومیا ۱۵۲۰ رام هند و فنلاند می باشد که احتمالا به زودی به “Avilibity” تغییر می کند . اگر شما دارای یک لومیا ۱۵۲۰ تحت  فنلاند و هند هستید همین حالا برای وجود آپدیت گوشی خود را چک کنید.

 برای اینکه بفهمید آپدیت برای گوشی شما موجود است یا نه، فقط کافیست به تنظیمات تلفن خود بروید ->به روز رسانی گوشی -> چک کردن برای به روز رسانی و سپس اگر آپدیتی موجود بود آن را دانلود و نصب کنید.

با گرفتن آپدیت ساین بر روی لومیا ۱۵۲۰ خود میتوانید بهبود دوربین در نور کم و تولید بهتر رنگها، فوکوس خودکارمداوم و … را احساس کنید.

وجود بروز رسانی ساین در فنلاند کم و بیش تایید شده است ، اما هنوز در انتظار تایید آن  برای هند هستیم.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code