Windows-Phone-8-Update-3
Windows-Phone-8-Update-3

آیا فردا به روزرسانی رسمی ویندوزفون۸٫۱ است !!!

چند وقتی است که خبر ها پیرامون به روزرسانی سیستم عامل ویندوزفون ۸٫۱ و نسخه رسمی این سیستم عامل زیاد شده است و گمانه زنی ها بسیار!

در خبری که مایکروسافت هند و به طور رسمی اعلام کرده بود، قرار بود که در این ماه ، به روزرسانی رسمی ویندوزفون راهی گوشی های کاربران مایکروسافت شود .

اما حدود دوهفته از این ماه می گذرد و هنوز خبر رسمی در تمام جهان وجود ندارد . البته بعضی مناطق جهان مثل تایلند در لومیا ۶۲۵ این به روزرسانی را دریافت کرده اند.

شاید علت این نوع به روزرسانی ها گرفتن بازخورد از بعضی مردم شود تا مایکروسافت اشکالات جزیی در ویندوزفون رسمی خود را نیز پوشش دهد و اماده ی عرضه ی جهانی شود.

اما هنوز گمانه زنی ها برای تاریخ دقیق ادامه دارد و سایت NokiaPoweruser در مطلبی از تاریخ تقریبی ان گفته است!

اخرین اخبار حاکی از ان بوده که همین هفته برای گوشی های لومیا ۱۵۲۰، لومیا ۱۰۲۰ و لومیا ۹۲۵ عرضه شود ؛ ولی شاید ، تست نهایی انها برای اطمینان از عدم اشکال ،این به روزرسانی را به تاخیر بیندازد.

در این سایت و با توجه به شنیده ها از منابع معتبر ، بیان شده است که تاریخ احتمالی عرضه  یا در تاریخ ۱۴ جولای(فردا) یا در بدترین شرایط هفته ی دیگر در تاریخ ۲۱ ژولای(۳۰تیر) عرضه می شود. و ابتدا برای گوشی های لومیا ۹۲۵ و لومیا ۱۵۲۰ عرضه خواهد شد و با تاخیر کمتر از یک هفته برای تمامی تلفن های همراه عرضه می شود.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code