lg g3
lg g3

فروش اسمارت فون LG G3 ال-جی در طول فقط ۵ روز به ۱۰۰,۰۰۰ واحد رسید

در حالی که کاربران سایر نقاط جهان منتظر در دسترس قرار گرفتن این دستگاه که در خانه اش در کره جنوبی با سرعتی دیوانه وار خریداری می شود هستند. طبق گزارش ها فروش پرچمدار الجی در پنج روز اول به ۱۰۰,۰۰۰ واحد رسید.

در حالی که الجی توانسته در یک روز مابین ۲۵ تا ۳۰ هزار دستگاه از G3 را به فروش رساند، رقبایی مانند Galaxy S5، چیزی مابین ۷ تا ۸ هزار واحد در یک روز فروش داشته اند.

از آنجایی که LG G2 ال-جی در سال گذشته در ۵ روز اول فروش خود حدود ۱۰,۰۰۰ واحد فروخته شد، و این در حالی است که نسخه بعدی آن LG G3 در ۵ روز توانسته دو برابر بیشتر از نسخه قبلی خود به فروش برسد.

LG G3

با این حال تصمیم ال جی مبنی بر فروش G3 فقط در کره جنوبی و نه در سطح جهانی عواقب خاص خودش را به دنبال دارد. گلکسی Galaxy S5 در ۲۵ روز اول خود ۱۰ میلیون واحد فروش داشت، یعنی حدود ۲ میلیون واحد فقط در عرض ۵ روز، اما موقع فروش، این گوشی در ۱۲۵ بازار در سراسر جهان به طور هم زمان در دسترس بوده است.

البته اپل در زمینه ی فروش با حدود پنج میلیون واحد فقط در عرض سه روز عرضه به بازار، پادشاه دیگر برندها محسوب می شود.

به هر حال، ما امیدواریم که ال جی بیش از این زمان را از دست ندهد و این غول QHD را به زودی در این ماه به اروپا و به دیگر بازارهای سرتاسر جهان عرضه کند.

منبع : بهترین ها در زمین

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code