iphone 6
iphone 6

iPhone 6 با صفحه نمایش خمیده و لوگوی درخشان اپل

ممکن است آیفون iPhone 6 آینده با توجه به تمام عکس هایی که طبق گزارش خبرگزاری Nikkei ژاپنی از آن به بیرون درز کرده متفاوت به نظر برسد.

تا به امروز تصاویر متعددی از نمونه‌های ساختگی آیفون ۶ منتشر شده که نقطه اشتراک تمامی این تصاویر در وجود نوارهای پلاستیکی در درون بدنه‌ی تمام فلزی دستگاه است. خبرگزاری Nikkei اظهار می کند که هیچ‌یک از این طرح‌ها را نمی‌توان به‌عنوان الگوی نهایی طراحی آیفون ۶ در نظر گرفت و در نتیجه اینکه iPhone 6 بسیار شبیه به طراحی آیفونiPhone 5s فعلی می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه طراحی جدید آیفون iPhone 6، حک شدن لوگوی اپل بر روی بدنه دستگاه است. قبلا این ویژگی در قالب شایعه شنیده شده بود، اما تایید آن توسط Nikkei، احتمال مشاهده‌ی چنین قابلیتی را بیشتر نزدیک به واقعیت جلوه می‌دهد. همچنین این حدس و گمان هم وجود دارد که اپل لوگوی خود را همچون مک بوک‌ها درخشان خواهد کرد که در زمان استفاده کاملا مشخص باشد.

مهیج ترین بخش این گزارش جدید در رابطه با صفحه نمایش این گوشی است. طبق گفته ی Nikkei، آی فون جدید iPhone 6 مانند LG G Flex ال جی دارای صفحه نمایش منحنی شکلی می باشد. صفحه نمایش منحنی شکل دارای مزیت هایی مانند تابش خیره کننده کمتری است و همین طور خوانایی بهتر، اما اگر این گفته صحت داشته باشد واقعاً این دستگاه فوق العاده به نظر می رسد.

حتی اگر معلوم شود که این مطلب درست است، ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم که بله، درست است صفحه نمایش این گوشی مانند G Flex ال جی دارای یک سطح منحنی است. گزارش Nikkei مبنی بر منحنی بودن صفحه نمایش آیفون iPhone 6 اولین باری نیست که مطرح شده است، چراکه همین چند روز پیش وبلاگ ژاپنی اپل، Mac Otakara نظریه ای شبیه به آن را منتشر کرده بود.

منبع : بهترین ها در زمین

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code