huawei ascend mate2 4g
huawei ascend mate2 4g

تست باتری فبلت Huawei Ascend Mate2 4G

یکی از ویژگی های بسیار برجسته موبایل Huawei Ascend Mate2 4G، باتری بزرگ ۳۹۹۰ میلی آمپر ساعت آن می باشد. سازنده چینی بیان کرده که باتری این فبلت به اندازه کافی بزرگ بوده و می تواند سایر فبلت ها را به وسیله یک کابل اختصاصی شارژ نماید.

نوکیا لومیا ۱۵۲۰ به عنوان پرچمدار کنونی شرکت نوکیا مجهز به باتری ۳۴۰۰ میلی آمپرساعت و سخت افزار های پرمصرف تر توان، امتیاز ۱۰۷ ساعت را در تست باتری ما کسب نموده است. در نتیجه سطح انتظار نسبت به Huawei Ascend Mate2 4G بسیار بالا می باشد.

فبلت Huawei Ascend Mate2 4G هواوی

در مرحله اول، زمان مکالمه مورد تست قرار می گیرد و این فبلت امتیاز ۳۳ ساعت از زمان مکالمه را پیش از آنکه باتری بزرگ آن کاملا تخیله شود کسب نموده است. نتیجه تست آن در این مرحله نسبت به گوشی هایی که تاکنون مورد تست قرار گرفته اند بهتر بوده است. این فبلت با کسب امتیاز ۲ ساعت بیشتر نسبت به نوکیا لومیا ۶۲۵ از آن پیشی گرفته و در صدر نمودار قرار گرفته است.

زمان مکالمه:بررسی استقامت و طول عمر باتری فبلت Huawei Ascend Mate2 4G

وبگردی مرحله دوم تست می باشد. فبلت Huawei Ascend Mate2 4G در بخش وبگردی نیز به خوبی عمل نموده و با کسب امتیاز ۱۶ ساعت و ۴۱ دقیقه با اختلاف ۴ ساعت از sony Xperia C و نوکیا لومیا ۱۵۲۰ پیشی گرفته و باز هم در صدر نمودار قرار گرفته و شک و تردید در رابطه با برتری آن در این قسمت وجود ندارد.

وبگردی:بررسی استقامت و طول عمر باتری فبلت Huawei Ascend Mate2 4G

مرحله بعدی آزمون مربوط به پخش ویدئو می باشد. در این مرحله فبلت Huawei Ascend Mate2 4G با کسب امتیاز ۱۸ ساعت پس از LG G Flex در نمودار قرار گرفته است. فبلت کره ای به علت نمایشگر P-OLED و باتری با سایز مشابه به امتیاز نخست دست یافته است.

پخش ویدئو:بررسی استقامت و طول عمر باتری فبلت Huawei Ascend Mate2 4G

فبلت Huawei Ascend Mate2 4G پس از پیشی گرفتن بر رقبا در آزمون باتری به امتیاز چشمگیر ۱۰۶ ساعت در حالت استندبای دست یافته است. یعنی اگر برای هر یک از بخش های مکالمه، پخش ویدئو و وبگردی یک ساعت در روز اختصاص دهید، آنگاه این فبلت ۴ روز دوام خواهد آورد.

بررسی استقامت و طول عمر باتری فبلت Huawei Ascend Mate2 4G

فبلت Huawei Ascend Mate2 4G نرخ استقامت کمتری را نسبت به نوکیا لومیا ۱۵۲۰ با زمان ۱۰۷ ساعت کسب نموده است. با همه این تفاسیر، فبلت هواوی در همه آزمون های اختصاصی بهتر عمل نموده، اما به علت مصرف پایین تر حالت Standby نتوانست مقام نخست را کسب نماید. همچنین باید توجه نمود که فبلت Huawei Ascend Mate2 4G نسبت به نوکیا ارزان تر می باشد.

منبع : بهترین ها در زمین

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code