galaxy s5
galaxy s5

چگونه از صفحه اسمارت فون گلکسی Samsung Galaxy S5 سامسونگ عکس بگیریم؟

گلکسی Galaxy S5 سامسونگ در حال حاضر با چندین ویژگی پیچیده در قفسه ی فروشگاه ها موجود می باشد، اما برای کسانی که تنها با گوشه ای از جهان اندرویدی سامسونگ آشنا هستند حتی انجام برخی از وظایف اساسی می تواند یک چالش برایشان بحساب آید. یکی از ساده ترین کارهایی که ممکن است شما بخواهید تا روی گلکسی Galaxy S5 انجام دهید گرفتن یک تصویر از صفحه نمایش گوشیتان است که می توان آن را به عنوان یک بخش جالب از یک صفحه وب و یا لحظه ای به یاد ماندنی در طول یک بازی به صورت خودکار به اشتراک گذاشت. شما این کار را چطور انجام می دهید؟

فقط کافی است که دکمه ی Home روی صفحه ی اصلی (همان کلید فیزیکی مستطیل شکل بزرگ که در زیر صفحه نمایش قرار دارد) را فشار دهید و در حالی که هنوز آن را نگه داشته اید هم زمان کلید power/lock که در سمت راست قرار دارد را کلیک کنید. صفحه نمایش برای کسری از ثانیه فلش می زند که نشان دهنده ی این است که اسکرین شات گرفته شده را ذخیره کرده است.

نحوه گرفتن یک اسکرین شات از گلکسی s5

پس از آن شما می توانید در برنامه گالری گوشی خود در قسمت پوشه ی Screenshots به عکس گرفته شده از صفحه نمایش خود دسترسی داشته باشید.

این یک ترفند ساده است که می تواند در بسیاری از موارد مفید واقع شود و همچنین بر روی تمام دستگاه های سامسونگ که از اندروید استفاده می کنند کاربرد دارد که از جمله ی این دستگاه ها می توان گلکسی های Galaxy S4 وGalaxy Note 3 و بقیه را نام برد. در حالی که ممکن است دستگاه های غیر سامسونگ از این روش برای گرفتن اسکرین شات ها استفاه نکنند، شما باید در نظر داشته باشید که سامسونگ در همه ی موارد حتی در گلکسی Galaxy S6 آینده ی خود نیز از این روش استفاده می کند.

منبع : بهترین ها در زمین

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code