cortana
cortana

کرتانا در سیستم عامل ویندوز !!

امروز ، Marcus Ash ، مدیر تیم برنامه ریزی کرتانا ، در ویدیویی از نگاه مایکروسافت به دیگر کاربران سیستم های تلفن همراه پرده برداشت و اینکه کرتانا در ویندوزفون محصور نخواهد شد!

مارکوس ، درباره ی نگاه مایکروسافت به افرادی که دارای گوشی های اندرویدی و iOS ای هستند گفت و اینکه مایکروسافت نمی خواهد این افراد را از دست بدهد ، درحالی که کرتانا می تواند افراد بسیاری زیادی در جهان را جذب خود کند

او گفت : “افراد زیادی در جهان هستند که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند اما گوشی و تبلت های اندرویدی و آی او اسی دارند ، و ما نمیخواهیم که این گروه از استفاده ی کرتانای جذاب بی بهره باشند! ما میخواهیم، ان ها نیز از فن اوری مایکروسافت استفاده کنند و از ان لذت ببرند

ما هزینه های زیادی برای ایجاد و برنامه ریزی این دستیار هوشمند انجام داده ایم و تیم طراحی کرتانا زحمات بسیاری برای رسیدن به این نقطه کشیده اند ، پس چرا ما باید کرتانای دوست داشتنی را در یک ویندوزفون محدود کنیم ؟؟ این یعنی از دست رفتن هزینه هایی که داده ایم!”

واضح است که مایکروسافت نگاه عمیقی به دور و بر خود دارد و علاوه بر حفظ غرور خاص خود می خواهد به دیگران نیز این برتری را نشان دهد و این راهی است که با ورود کرتانا به ویندوز می تواند ایجاد کند! مایکروسافت در فکر گرفتن بازار جهانی است و اینکه بتواند فن اوری های خود را گسترده تر کند!

 

منبع : وینفون

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code