windows-10-mobile

نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل بهمن ماه از اپراتور Movistar برای کاربرانش منتشر خواهد شد

نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل بهمن ماه در اسپانیا !!!

چیزی به انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل برای کاربران ویندوز فون نمانده و ما می دانیم که این به روز رسانی در دو مرحله منتشر می شود و دسته اول گوشی ها در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ (ماه جاری) و سایر گوشی ها در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ این به روز رسانی را دریافت می کنند. گویا این بار شیوه انتشار به روز رسانی و دریافت آن از سوی کاربران با به روز رسانی های ویندوز فون متفاوت است. با پایگاه خبری مگا آی تی همراه باشید .

مایکروسافت پیش تر در ماه اکتبر اعلام کرده بود که عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل برای کاربران در ماه دسامبر آغاز می شود، در ادامه بخشی از بیانیه مایکروسافت در این خصوص را می خوانید:

ویندوز ۱۰ دسکتاپ اکنون برای رایانه های شخصی و تبلت ها در دسترس است، دو گوشی لومیا ۹۵۰ و mi۹۵۰XL نیز مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهند شد، اما عرضه ویندوز ۱۰ موبایل برای سایر دستگاه ها، از جمله موبایل ها از ماه دسامبر آغاز می شود.

همچنین چند روز پیش دانستیم که اپراتور وودافون استرالیا هم اکنون در حال آزمایش ویندوز ۱۰ موبایل بر روی گوشی های لومیا ۹۳۰، ۷۳۰، ۶۴۰، ۶۴۰XL و ۶۳۰ است تا در ماه دسامبر آن را برای این گوشی ها منتشر کند. اما حالا اپراتور Movistar اسپانیا نیز در توییتر خود اعلام کرده است که عرضه به روز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیا ۴۳۵ از اواسط بهمن ماه آغاز خواهد شد.

movistar

این برنامه ریزی اپراتور Movistar به نظر می رسد که در سایر کشور ها نیز تکرار شود و همین موضوع نشان می دهد که تنها مدت کمی پس از آن تمامی کاربران ویندوز ۱۰ موبایل را بر روی گوشی هایشان تجربه خواهند کرد.

رضا روحی

درباره ی رضا روحی

رضا روحی
دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار ، علاقه مند به زبان های برنامه نویسی ، علاقه مند به رباتیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code