بایگانی ماهانه: تیر ۱۳۹۴

معرفی رسمی سامسونگ گلکسی A8

samsung A8

پس از انتشار اطلاعات و تصاویر گوناگون، سامسونگ بالاخره از باریک‌ترین اسمارت‌فون خود رونمایی کرد. گلکسی A8 با ضخامتی ۵٫۹ میلیمتری و وزنی ۱۵۱ گرمی بدون‌شک یکی از نمونه‌های بارز مهندسی برتر سامسونگ است.

توضیحات بیشتر »

تولید Solar Paper و تغییر وضعیت شارژرهای خورشیدی پرتابل

Solar Paper

درحالیکه مجموعه‌های مختلفی از پنل‌های خورشیدی برای شارژ نگه داشتن‌های گجت‌های موبایلی وجود دارند، اغلب آنها یا بسیار کوچک بوده به طوریکه موثر نمی‌باشند یا بسیار بزرگ هستند و به سادگی قابل کاربرد نیستند.

توضیحات بیشتر »

نکسوز بعدی از هواووی می آید

huawei nexus

طبق گزارش جدید منتشر شده از منبع خبری The Information، گوگل و هواوی همکاری خود را برای ساخت دستگاه اسمارت فون نکسوس ۲۰۱۵ اغاز کرده اند. این اولین سالی است که شاهد ساخت دستگاه تلفن اندرویدی نکسوس گوگل توسط یک شرکت چینی هستیم. این اولین باری نیست که خبر مربوط به همکاری این دو شرکت را می شنویم. در ماه ...

توضیحات بیشتر »

طرح بسته بندی ویندوز ۱۰

windows 10

ویندوز ۱۰ جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت، در راه است و دیگر چیزی به انتشار رسمی آن در روز هفتم مرداد ماه نمانده است. در این میان تصویر رسمی طراحی روی جلد این سیستم عامل به اینترنت راه یافته‌ است.

توضیحات بیشتر »

معرفی ۵ اسمارت فون آینده با تراشه Snapdragon 820 کوالکام

snapdragon

در این خبر تمرکز خود را بر روی دستگاههای اینده مجهز به پردازنده Snapdragon 820 کوالکام خواهیم گذاشت. یکی از مشکلات تراشه Snapdragon 810 بیش از حد داغ شدن ان بود، چنانکه در دستگاههای تولیدی نیمه اول امسال دردسر ساز شده بود. با تمامی این مشکلات در اینده ای نه چندان دور شاهد معرفی اسمارت فون های با مجهز به ...

توضیحات بیشتر »